Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10:00 - 18:00 a So 10:00 - 12:00)

Představení, aneb kdo píše..

Nevíte si rady?

Jaroslav Chvátal, hokejový specialista

Napište mi dotaz
+420 720 038 338

Kategorie

Filtrovat produkty

Nebyly nalezeny žádné produkty

Většina z Vás mě zná z naší prodejny, kdy je to většinou ten první obličej, který uvidíte při vstupu. A většina z Vás mě zná jako Chvátoše, Jaru, Jardu atd., ale nemám rád oficiality, tudíž to necháme na Chvátoš.

S hokejem sem začínal v 8 letech (na dnešní poměry asi pozdě, a proto nejspíš nehraju NHL) ve Frýdku-Místku. Začalo to chozením s tátou na veřejňáky a leták na dveřích zimáku tátovi dal vnuknutí proč to semnou nezkusit, když i on za mlada hrával. Takže první hokejové krůčky byly ve Slezsku, kde z pozice nemotorného obránce, jsem se dostal do branky, kde mi to vydrželo do dnes.

5. třída, Vánoční turnaj a slámové betony.

Poté od 5. třídy až po Juniory jsem hrál za brněnskou Kometu (chvíli to byli i Krokodýli). Následoval přestup do Techniky Brno, kde jsem poprvé „ochutnal“ i dospělý hokej. Mezizastávky byly v Pelhřimově, Boskovicích, Břeclav, opět Technika Brno a ukončení mé „bohaté kariéry“ zakončím v Boskovicích, kde hraji do teď. S tituly se žádnými chlubit nemůžu, protože vítěz 2. ligy (3 nejvyšší soutěž v ČR) a 2x vítěz Krajského přeboru (ještě nižší soutěž) – to není oslnivý životopis pro NHL, natož pak třeba pro českou nejvyšší soutěž.

K práci v hokejovém shopu, jsem se dostal náhodou – kamarád říkal, že druhý kamarád k sobě někoho shání. Slovo dalo slovo a už je to bez přestávky 8 let, co tuhle káru táhneme, s mým parťákem a šefém v jedné osobě dohromady.

Není to klasická práce jako taková nebo aspoň si myslím, že k ní nejde přistupovat stejně, jako třeba účetní – jeho náplň je stále stejná, občas se změní nějaký zákon, a to je pro něj asi tak veškerá změna nebo vytržení z denní rutiny. Tady u nás je každý den jiný – a to se nebavím o začátku každé nové sezóny, kdy chodí novinky. Já osobně si připadám, při rozbalování krabic s novými chrániči, bruslemi atd., jako když dítě najde pod vánočním stromkem co si přálo a doufalo v to. Stejné nadšení, stejně rozzářené oči.. Někdo to může brát jako nemoc z povolání, ale mě to už za ty léta ani nepřijde (vlastně nikdy nepřislo).

Práci shopu v ProHokejisty jako takovou, bych shrnul do citátu Toma Hankse alias Forresta Gumpa ze stejnojmenného filmu: „Život je jako bonboniéra. Nikdy nevíš, co ochutnáš.“.

 

Chvátoš

Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete