Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pá 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Easton

Firma Easton se zabývala především výrobou baseballových a lacrossových holí a po čase vstoupila i na trh s hokejovým vybavením.

easton

Společnost Easton

Firma Easton byla založena před asi 80 lety v Americe a zabývá se především vybavením pro baseball/softball a lacross. V hokejovém odvětví vyniká především hokejkami a rukavicemi, které jsou oblíbené profesionály v NHL. 

Nicméně v porovnání s firmami CCM a Bauer působí Easton jako slabý mladší sourozenec, který na hokejovém trhu působí pouze nějakých 20 let. Proto ji tolik nevidíme na profesionálech. V České republice byl Easton vidět hlavně v extraligové Olomouci.

Od firmy Easton jsou nejvíce vidět hokejky, které docela dost šlapou na boty hokejkám firem CCM a Bauer. Dále také rukavice jou žádaným atributem. Co se týče ostatní částí výstroje, jako jsou třeba brusle, tak tam drží monopol firmy CCM a Bauer. 

Což dokazuje fakt, že roku 2014 koupila firma Bauer divizi baseballu a lacrossu, od roku 2015 pak koupila oddělení ledního hokeje. 

Produktové kategorie

Nákupní košík

Počet kusů: 0

Uživatelský profil

Přihlásit se Registrovat

Buďte o krok napřed! Veškeré novinky pravidelně v emailu.
Řídíme se ochranou osobních údajů.

Jsme autorizovaný prodejce

U nás nenaletíte. Máme pouze originální zboží se zárukou, které můžete vyměnit nebo vrátit a garantujeme řádnou reklamaci.

Facebook YouTube Instagram Kde nás najdete